Kurumsal

Sektörde uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimin birleştirilmesi ile kurulan firmamız 2009 yılında ısı yalıtımlı çift cam üretimi ile sektöre ilk adımı atmıştır.

Firmamız 2014 yılında Trabzon-Arsin organize sanayi bölgesinde 2000 m2 lik alanda gerçekleştirdiği yatırımlar ile sektörde söz sahibi konuma gelmiştir.

Yıllık 100.000 m2yi aşan ısıcam üretim kapasitesi ve 400.000 m2yi aşan kesilmiş tek cam kapasitesi ile bölgedeki lider cam firmalarından biridir.

2014 yılında gerçekleştirmiş olduğumuz yatırımda; CNC tam otomatik jumbo cam kesim hattı, otomatik panel presli cam yıkama hattı, tiakol extruder , rodaj hattı ve cam delme makineleri de devreye alınmıştır.

Firmamız gerçekleştirmiş olduğu yeni yatırımlar ile ürün yelpazesine; tek cam, dekoratif camlar, vitrin camları, güvenlik camları, cam işleme, cephe giydirme camları, cam kapı, cam tuğla, jaluzi cam gibi birçok ürün eklemeyi başarmıştır.

Firmamız; üst düzey makine parkı, deneyimli personel kadrosu ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmetini sürdürmektedir.